Členové Klubu mladého diváka snili v úterý Shakespearův Sen čarovné noci

Třetí představení KMD se odehrálo ve Zlaté kapličce. Kombinace Národního divadla, Shakespeara, komedie a ještě dramaturgického úvodu před představením byla velmi lákavá. Ale nám to nestačilo.  Prošli jsme divadlo od základních kamenů včetně sliveneckého až po střechu, pořídili si společné foto na terase a k divadelnímu zážitku si přidali i turistický. Nachodili jsme toho stejně jako ústřední milenecké páry bloudící v lese u Athén, nasmáli jsme se a někdo si dokonce i pospal. Není divu, nejhezčí sny se zdají, když člověk spí, ale i ti, kteří bděli, si divadlo užili. Sen noci svatojánské, který se v překladu Jiřího Joska hraje v Národním divadle pod názvem Sen čarovné noci, je klasika, která potěší.

Ivana Motýlová a členové KMD z 8. a 9. třídy