Florbalový kroužek zakončil sezónu turnajem ve Stodůlkách

Naše florbalová sezóna byla úspěšně ukončena jarním florbalovým turnajem školních kroužků. Ten se konal na pražských Stodůlkách ve sportovní hale SH Lužiny. Na turnaj přijeli kluci i holky z našich florbalových kroužků z celé Prahy a blízkého okolí. Během zápasů změřili své síly a florbalové dovednosti, ale rovněž si při tom užili spoustu zábavy. Pyšní na ně byli nejen rodiče, kteří přišli fandit, ale také my, trenéři.

Turnaj byl rozdělený do 3 věkových kategorií – 0.-2. třída, 3.-4. třída a nejstarší skupina 5.-7. třída.

V kategorii 3.-.4. třída soutěžily děti za tým POSEIDON a umístily se na zaslouženém 2. místě.

Velký dík náleží nejen hráčům a hráčkám, kteří se turnaje zúčastnili, ale rovněž rodičům, kteří je přišli podpořit.

„Měli jsme to štěstí, že jsme mohli sledovat pokroky našich malých sportovců během celého školního roku, a i nyní na tomto turnaji. Všechny děti nám na turnaji předvedly úžasné florbalové výkony, za které jsme na ně právem pyšní.  Závěrem bychom vám chtěli popřát klidný konec školního roku a již nyní se těšíme na další školní rok, kdy posuneme svoje florbalové dovednosti zase o kousek dál,“  uvedla Tereza Smlsalová z oddílu OLYMP FLORBAL, který na naší škole vede florbalový kroužek.