Informace z RC Chuchle

Dobrý den všem,

léto se nás drží a to je moc dobře. Nicméně školní rok začal a s tím i starost co s dětmi odpoledne po škole. Připravili jsme pro vás aktivity, které již dobře znáte a připravujeme i další, které budeme postupně představovat.

 

Přehled pravidelně běžících kurzů a kroužků najdete na stránkách www.rcchuchle.cz. Registraci do kurzů najdete tamtéž v záložce Registrace do kroužků. Změna v rozvrhu je u angličtiny s rodilým mluvčím. Pro velký zájem jsme museli rozdělit skupinku pro 1. a 2. třídu. První třída zůstává v úterý od 13.15 hodin a přibyl termín pro 2. třídu a to v pátek od 12.10 hodin. Díky tomu máme ještě pár volných míst. Pokud tedy máte zájem o angličtinu, určitě nám dejte včas vědět.

 

Od pondělka 17. 9. Začínáme s kurzy:

Pondělí

19.00 – 20.00 Jóga pro dospělé

 

Úterý

10.00 – 11.00 Malovánky, rýmovánky – tvůrčí dopoledne pro maminky s dětmi od 2 let. Máte-li doma malého výtvarníka, určitě se přidejte do našeho spolku 🙂

 

16.00 – 17.00 HIP HOP pro školáky – v úterý bude první lekce, kde si můžete společně s dětmi ověřit, zda je tanec to co hledáte. V letošním roce budeme v prostorách tělocvičny DTJ, K Vápence 23.

 

Čtvrtek

19.00 – 20.00 Jóga pro dospělé

 

V dalším týdnu přibude v pondělí 24. 9. dopolední jóga od 8.00 – 9.00 hodin.

 

Ostatní kurzy začínají od října.

 

TVŮRČÍ DÍLNA PRO ŠKOLÁKY – JumpingClay – novinka v letošním roce

  1. 9. 14.00 – 15.00

Vyrobte si hopík dle vlastní fantazie

Pod dohledem zkušené lektorky budou děti pracovat s novým druhem modelovací hmoty, která schne na vzduchu a po uschnutí zůstává pružná.

Cena dílny je 200 Kč/dítě.

Registrace předem probíhá zde.

Lektor si děti vyzvedne ve školní družině a po kurzu je vrátí zpět.

 

Těšíme se na vás všechny, že vás uvidíme opět na kurzech. S kým se nebudeme potkávat pravidelně, určitě se uvidíme na některých z našich nárazových akcí.

Už teď si můžete poznamenat termín pro vánoční tvoření a to již v pátek 16. listopadu. Budeme pro vás mít opět odpolední tvoření pro děti a večerní dílnu pro dospělé – tvorba adventních věnců z připravených materiálů.

 

Mějte se krásně a těšíme se na vás.

 

Věra Formanová

předseda rodinného centra CHUCHLE, z. s.

 

Starochuchelská 7/20

159 00  Praha 5 – Velká Chuchle

Tel. 603 268 256