Klub mladých diváků doporučuje

Členky a členové Klubu mladých diváků (v letošním školním roce převáženě chlapci 8. ročníku) doporučují Vaší pozornosti dvě představení, která navštívili v poslední době.

Jedná se o divadelní inscenace Pan Kaplan má třídu rád v Divadle ABC a Eva tropí hlouposti v Divadle Na Fidlovačce. Obě představení patří ke komediálnímu žánru, jsou svěží, vtipná, oživená písničkami, vycházejí ze známých literárních předloh. A i když reálie a jazyk jsou trochu vzdálené dnešní generaci, tak se děti výborně bavily. Bližší budou inscenace starším divákům, komedií Eva tropí hlouposti si určitě připomenou nezapomenutelný film Martina Friče s Oldřichem Novým a Natašou Gollovou v hlavních rolích.

Hlavně bych chtěla pochválit naše žáky a žákyně za příkladné chování.

 Za Klub mladých diváků Mgr. Eliška Jančíková