Malí zahradníci

V pátek 13. března jsme se v 1.A společně věnovali sázení a přesazování pokojových rostlin. Někdo pracoval sám, jiní spolupracovali, nakonec se ale společné dílo podařilo a my se těšíme, že novými kytičkami vyzdobíme nejen naši třidu…

Iva Čapounová