Nicht zu Hause rumsitzen! Komm raus und lerne Deutsch!

Tedy: Neposedávej doma! Pojď ven a uč se německy!

Dnešním dnem odstartovala nová „bojovka“ v Chuchelském háji. Tentokrát je určena pro němčináře z osmiček a devítek, ale vyzkoušet si ji může kdokoliv. Stačí najít podle mapky všechna zastavení a odpovědět na otázky. Pro mimochuchelské jsou pravidla speciálně upravena.

Kateřina Nedomová

PRAVIDLA

 1. Pravidla pro chuchelské – pražské:
  Na mapě najdete start bojovky v Chuchli. Také můžete na fotce vidět, jak toto první stanoviště vypadá. Zde naleznete plánek celé trasy. Na každé z pěti zastávek najdete zalaminovanou A4 s obrázkem zvířete, textem a úkolem. Doporučuji si obrázek vždy vyfotit (s sebou si nezapomeňte mobil) a dodělat doma. Na třetí zastávce se vyfoťte i s lenochodem.
  Posíláte mi: vyplněnou tabulku s texty a selfíčko s lenochodem.
  Pravidla pro mimochuchelské: 
  Chcete-li se zúčastnit, napište si o obrázky stanovišť – úkoly, pošlu vám je do chatu, Odpovědi na otázky vyplníte do přiložené tabulky. Budete potřebovat krokoměr do mobilu, aplikací je spousta, nějakou určitě najdete. Musíte ujít 8000 kroků za jeden den, navíc mi pošlete své selfíčko kdekoli v přírodě. Na fotce musíte mít levou ruku v bok.
  Posíláte mi vyplněnou tabulku, místo selfíčka screenshot svého mobilu, že jste ušli za jeden den osm tisíc kroků, a fotku z jakéhokoli místa v přírodě, na které máte levou ruku v bok.
 2. ODMĚNA PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY: TĚŽKÁ JEDNIČKA. Její váha se bude řídit kvalitou zpracovaných odpovědí od 3 do 10!
 3. TERMÍN: DO ÚTERÝ 6. DUBNA DO 9.00, pozdní odevzdání povoleno, ale je třeba mne na něj upozornit…
 4. DOTAZY? ODESÍLÁNÍ SPRÁVNÝCH ŘEŠENÍ pro neosmáky a nedeváťáky?