Objednávka karet ISIC Školák

Vážení rodiče, chcete-li pro své dítě objednat kartu ISIC Školák, máte opět možnost. Druhá objednávka proběhne v prvním červnovém týdnu.

Jak si průkaz objednat?

Agendu ISIC na naší škole zajišťuje zástupkyně ředitelky školy Mgr. Patricie Bošková.

Pokud máte o průkaz pro své dítě zájem, stačí vyplněnou žádost (viz příloha pod textem) poslat e-mailem na adresu společně s portrétovou fotografií Vašeho dítěte a uhradit poplatek 350 Kč hotově třídní učitelce. Vše nejpozději do pátku 31. května 2024.

Doporučujeme použít digitální fotografii portrétového typu (lze snadno vyfotit běžným digitálním fotoaparátem nebo mobilem před světlou zdí), nebo zaslat sken papírové průkazové fotky. Neposílejte prosím vyfocené fotografie z cestovních pasů nebo jiných průkazů.

Pro lepší administraci do předmětu e-mailu, prosím, uveďte přesně: ISIC třída jméno a příjmení dítěte. Hotový průkaz s pouzdrem a šňůrkou na krk bude žákům po jeho vyhotovení vydán ve škole. Předpokládaný termín dodání je 3. červnový týden.

Žádost o vystavení průkazu