Pražské poetické setkání 2026 – obvodní kolo

Ve dnech 13. a 16. března se konalo obvodní kolo recitační soutěže Pražské poetické setkání v DDM Praha 5.
Štěpán Abrahám ze 3.B získal ocenění poroty za „zaujetí textem“, Justýna Vondrášková z 5.B pak oslnila porotu svým přednesem natolik, že postupuje do krajského kola soutěže.
Děkujeme všem dětem za perfektní reprezentaci naší školy.
Spolu s Justýnkou a Štěpánem si zaslouží naše poděkování:
Sára Kadlecová (3.A), Amélie Proulx (4.A), Antonín Chaloupka (6.B), Sofie Králová (7.B) a Adéla Krátká s Robertou Šitner (8.A).

Hedvika Žemličková