Protestujeme proti navrhovaným změnám v systému školství formou podpisu petice

Vážení rodiče,

informuji Vás, že pedagogičtí i nepedagogičtí pracovníci Základní školy Charlotty Masarykové, Praha 5 – Velká Chuchle (včetně školní družiny a školní jídelny) se aktivně do celodenní stávky ohlášené na pondělí 27. 11. 2023 nezapojí. V tento den bude škola, družina i jídelna fungovat v běžném provozu.

Pedagogičtí i nepedagogičtí pracovníci školy s důvody pro vyhlášení stávky souhlasí a shodli se, že svoji podporu vyjádří protestem proti navrhovaným změnám v systému školství formou podpisu petice Učitelské platformy, z. s. Otevřený dopis zástupců škol proti drastickým škrtům ve školství. https://www.petice.com/oteveny_dopis_zastupc_kol_proti_drastickym_krtm_ve_kolstvi

Ing. Dominika Ondrášková

ředitelka školy