Rodinné centrum Chuchle zve…

Adventní dílna 24. 11.

Přijďte si vyrobit adventní věnec podle svých představ. Připraveny pro vás budou různé druhy zdobení, poradíme, jak správně vytvořit zelený korpus, jak správně sladit barvy.

Cena dílny je 450 Kč/věnec včetně potřebného materiálu. Registrace na dílnu je nutná a to prostřednictvím emailu , nejpozději do čtvrtka 19. listopadu večer.

 

Pohádka pro nejmenší v pátek 27. 11. – změna termínu

„O Špinavém prasátku“

Jedná se o pohádku pro nejmenší děti ve věku 1,5 – 4 roky. Pohádka trvá cca 30 minut. Po pohádce bude dětem k dispozici herna.

Začátek v 10 hodin.

Kde: Klubovna nad poštou, Starochuchelská 7/20, Praha 5 – Velká Chuchle

Vstup: 50 Kč

Rodinné focení 28. 11.

Stejně jako v loňském roce nabízíme možnost rodinného nebo sourozeneckého focení. Pro focení je nutné se registrovat předem a to buď emailem nebo telefonem na čísle 603 268 256. Při registraci uveďte preferovaný čas. Konkrétní čas vám pak bude potvrzen mailem nebo telefonem.

 

KLUBÍK aneb dopoledne bez maminek

Od čtvrtka 5. listopadu nabízíme dopolední blok pro děti ve věku od 2 do 4 let s názvem Klubík. Jedná se o řízenou aktivitu bez rodičů. Pro děti je připraven program na celé dopoledne zahrnující pobyt venku, v herně a doplněn o vzdělávací hry, tvoření atd. Program je uzpůsoben vždy aktuálnímu složení skupiny. Registrace do Klubíku je nutná minimálně 2 pracovní dny předem.

Pokud máte zájem o zapojení i vašeho dítěte, kontaktujte nás prostřednictvím emailu . Dítě je potřeba do Klubíku předem zaregistrovat, aby byl zajištěn dostatečný počet hlídacích tet.

V současné době bude Klubík pravidelně probíhat každé čtvrteční dopoledne, ale je možná i úterní varianta. Podmínkou je účast minimálně 2 dětí. Více informací zde http://www.rcchuchle.cz/rc-klubik/.

Rodinné centrum CHUCHLE

Starochuchelská 7/20, Praha 5 – Velká Chuchle

Email:

www.rcchuchle.cz

https://www.facebook.com/www.rcchuchle.cz