Aktuality

Webové stránky najdete na nové adrese

Od dnešního dne najdete stránky ZŠ Charlotty Masarykové na nové (lehce zapamatovatelné) adrese: https://zschuchle.cz/. Současně můžete kontaktovat učitele školy na e-mailu ve tvaru .

Hledáme kuchařku do školní kuchyně

Základní škola Ch. Masarykové ve Velké Chuchli v Praze 5 přijme hlavní kuchařku na HPP od 1. 11. 2023. Zájemci mohou kontaktovat ředitelku školy Ing. Dominiku Ondráškovou na telefonu: 257 941 039.

Webinář pro žáky (i rodiče) „PoznejPovolání“

Naše škola se stala oficiální partnerskou školou v projektu PoznejPovolání. Žáci se mohou nyní přednostně registrovat do webináře se zvýhodněným registračním poplatkem. Kapacita webináře je omezená, v případě zájmu tedy doporučujeme přihlásit se co nejdříve. Podrobnosti a registrační formulář naleznete na webových stránkách www.poznejpovolani.czM

 

 

Charlotta informuje o novinkách

V Charlottině čítárně dnes přibylo 18 nových knih. Jsou to všechno knížky, o které si děti řekly nebo které v knihovně chyběly a chybět by neměly. Zajímá vás, které to jsou? Mrkněte na fotky, anebo ještě  lépe přijďte si do Charlottiny čítárny sednout ve středu nebo ve čtvrtek o velké přestávce… a začtěte se. M

 

Úspěch na Dějepisné olympiádě

V úterý 17. ledna se v DDM Praha 5 konalo obvodní kolo Dějepisné olympiády. V konkurenci škol z celé Prahy 5 se naši žáci neztratili. Filipe Neumann z IX. A obsadil 4. místo, Matěj Zima z IX. B 11. místo a Jakub Rippl z VIII. A 15. místo. Všichni tři se navíc stali úspěšnými řešiteli soutěže. Gratulujeme!