Aktuality

Workshop: Příběhy našich sousedů

Ve čtvrtek 16. listopadu proběhlo další pracovní setkání v rámci projektu Příběhy našich sousedů. Tým žáků z devátého ročníku se od odborné lektorky dozvěděl, jak se připravit na setkání s pamětníkem, jak mu pokládat otázky nebo jak si připravit nahrávací techniku.

 

Třídní schůzky

Třídní schůzky za 1. čtvrtletí

se konají v úterý 14. 11. 2023.

 

1.-5. ročník od 17 hodin

6.-9. ročník od 17,30 hodin

Kvíz z historie Chuchle a školy

Jestli jste 24. 10. na Dni otevřených dveří nestihli bojovku s QR kódy zaměřenou na historii Chuchle a chuchelské školy, máte další šanci. Otázky jsou téměř stejné, jen místo QR kódů má bojovka podobu kvízu v Kahoot!, což je prostředí, které naše děti milují. Až budete mít čas a chuť, klikněte na následující odkaz a můžete hrát. A třeba i vyhrát:-).

kvíz

Webové stránky najdete na nové adrese

Od dnešního dne najdete stránky ZŠ Charlotty Masarykové na nové (lehce zapamatovatelné) adrese: https://zschuchle.cz/. Současně můžete kontaktovat učitele školy na e-mailu ve tvaru .

Hledáme kuchařku do školní kuchyně

Základní škola Ch. Masarykové ve Velké Chuchli v Praze 5 přijme hlavní kuchařku na HPP od 1. 11. 2023. Zájemci mohou kontaktovat ředitelku školy Ing. Dominiku Ondráškovou na telefonu: 257 941 039.

Webinář pro žáky (i rodiče) „PoznejPovolání“

Naše škola se stala oficiální partnerskou školou v projektu PoznejPovolání. Žáci se mohou nyní přednostně registrovat do webináře se zvýhodněným registračním poplatkem. Kapacita webináře je omezená, v případě zájmu tedy doporučujeme přihlásit se co nejdříve. Podrobnosti a registrační formulář naleznete na webových stránkách www.poznejpovolani.czM