Mimoškolní činnost

Florbalový kroužek zakončil sezónu turnajem ve Stodůlkách

Naše florbalová sezóna byla úspěšně ukončena jarním florbalovým turnajem školních kroužků. Ten se konal na pražských Stodůlkách ve sportovní hale SH Lužiny. Na turnaj přijeli kluci i holky z našich florbalových kroužků z celé Prahy a blízkého okolí. Během zápasů změřili své síly a florbalové dovednosti, ale rovněž si při tom užili spoustu zábavy. Pyšní na ně byli nejen rodiče, kteří přišli fandit, ale také my, trenéři.

(Pokračování textu…)

Kroužek vědeckých pokusů 2023/2024

KROUŽEK VĚDECKÝCH POKUSŮ, který děti baví a zároveň chytře vzdělává, podporuje přirozenou zvídavost a touhu po bádání. Přibližuje dětem vědu hravou formou a je plný zábavných pokusů z chemie, biologie a fyziky. Je určen pro děti z 1.stupně ZŠ.

Letos zahájíme v týdnu od 2. října 1x týdně, 60 minut, 14 lekcí/pololetí. Přihlášky a více informací na:  www.veselaveda.cz

Pokud se přihlásí dostatečný počet dětí, bude vás týden před začátkem kontaktovat lektor a domluví si osobní schůzku, aby se seznámil s fungováním školy a družiny. V opačném případě vás budu kontaktovat já ohledně dalšího postupu.

(Pokračování textu…)