Úspěch na Pražském poetickém setkání

V letošním ročníku Pražského poetického setkání se na okresním kole podařilo našim recitátorům něco nevídaného. Poprvé uspěli ve všech čtyřech kategoriích. Okresní kolo se konalo 6.a 7.3. v DDM Prahy 5 a i v silné konkurenci se podařilo našim dětem zazářit a ve třech kategoriích dokonce postoupit do celopražského kola, které se koná 8. a 9. dubna. Majda Nedomová postoupila v I.kategorii, Apolenka Grešová ve II. kategorii, Lucka Pospíchalová ve III.kategorii a ve IV.kategorii se dostalo ocenění poroty za přednes textu Aničce Kuzníkové. Ani ostatní naši recitátoři, Justýnka Mikešová, Dan Konieczny, Bety Al-Kaysy a Ester Rosenfeld se svými výkony neztratili v davu. Všem recitátorům děkujeme za reprezentaci školy a všem oceněným a postupujícím moc gratulujeme a držíme palce do dalšího kola!