Vánoce 6. B

Šesťáci prožili předvánoční noc ve škole! Strávili zde noc ze 17. na 18. prosince spolu s p. učitelem Hromádkou a p. učitelkami Kadlecovou a Boškovou.

Spaní ve škole začalo již v podvečer, kdy jsme si připravili věci na spaní a zahráli několik her. Nejoblíbenější byla tradiční hra na schovávanou, která ve školních reáliích přinesla netušené situace. Zajímavým zážitkem bylo pro některé duchy vyvolávání ducha „Charlieho“ v potemnělé chodbě před ředitelnou. Následovala společná večeře ve cvičné kuchyňce. Vrcholem večera byla pak vánoční nadílka. Pod stromečkem, který zajistili Anička a Eliška Štikovi, se objevilo od Ježíška více než sto dárků, které jsme si rozdávali více než půl hodiny. Měli jsme radost, protože na nikoho z nás nezapomněl. Večer se pak nachýlil ke konci a už ve spacácích jsme sledovali americký film Vánoce na ruby.

V pátek jsme se po snídani zúčastnili vyhlášení výsledků vánočního florbalového turnaje a následně jsme odjeli do Prahy. Prošli jsme si historické centrum, navštívili krásnou výstavu v Betlémské kapli a prošli i vánoční trh na Staroměstském náměstí.

O tom, že se nám třídní Vánoce opravdu vydařily, svědčí přiložené fotografie.