Vaříme s Jiřím Pšenčíkem

Vaříme s Jiřím Pšenčíkem a Lagrisem
Vážení strávníci,

dne 30. 10. 2014 v naší školní jídelně proběhne akce „VAŘÍME S LAGRISEM“.

Kuchař a gastropromotér Jiří Pšenčík nám za pomoci našich kuchařinek připraví oběd z produktů zdravé výživy.

Společnost Podravka – Lagris, a.s.,  patří mezi nejvýznamnější potravinářské společnosti v České republice, zabývá se výrobou, zpracováním, distribucí a exportem potravinářských výrobků a komodit (rýže, luštěniny, mlýnské obilné výrobky, olejnatá semena, produkty racionální výživy, sůl, bramborový program, sladké směsi na pečení, sterilovaná zelenina, těstoviny).

 

Připravované menu 30. 10. 2014:

Polévka: Kapustová s ajvarem
Oběd : Kuřecí závitky plněné jáhlami s čočkovou kaší
Moučník: Čokoládové řezy s pannacottou

Přejeme všem, Vám i nám, dobrou chuť! 🙂