Velká knižní událost v 5. A

Děti z páté A se v říjnu četbou anglických knih inspirovaly pro napsání svého vlastního příběhu. Stačilo jim k tomu 10 nových anglických slov a fantazie, která našim páťákům nechybí.

 My crazy cats, Big tree, The family hide and seek, The perfect Christmas, Toad and dog, Duck and me, The lost turtle, Joke for the neighbour… to jsou názvy jen některých z nich a je jasné, že ze všech těch vtipných příběhů musel vzniknout A STORY BOOK a že se taková velká knižní událost musela náležitě oslavit. Na uvedení naší knihy promluvila osobně paní ředitelka, knihu pokřtila a dětem popřála hodně tvůrčích sil do napsání dalšího dílu.

                                                                                                                               Pavla Obadalová a 5. A