Vyšla Hlásná trouba!

Školní časopis vychází i v době, kdy je naše škola uzavřená. Letošní třetí číslo právě dnes spatřilo světlo světa. Činnost redakce časopisu je ztížená vlivem nouzového stavu a distanční výuky, přesto se redaktorům podařilo napsat celou řadu zajímavých článků. Všichni si zaslouží velkou pochvalu. Jakub Michalina připomenul projekt věnovaný Janu Amosi Komenskému, kterému se věnovali na podzim žáci osmého ročníku, Věra Marešová vybrala zajímavé jazykolamy, Agáta Fialová zavzpomínala na osud své babičky, která přežila hrůzy druhé světové války, Sofie Prýcová se zamyslela nad ovocem a zeleninou…

Odkazy na jednotlivé články najdete v pravém sloupci školního webu, celé číslo si můžete přečíst nebo stáhnout na webových stránkách časopisu https://www.schoolpressclub.com/skoly/hlasna-trouba.