2.A Prázdninový plán

Milí rodiče,

předkládáme Vám seznam pomůcek a výdajů pro příští školní rok 2022/2023. Děti nemusí mít věci hned 1. září, ale chtěla bych, abyste si vytvořili představu, jaké výdaje Vás na podzim čekají.

Pomůcky: penál – 2 pera, 2 tužky (č. 2, č. 3), pastelky (základní barvy, které budeme potřebovat na podtrhávání), nůžky, pravítko malé, guma, lepidlo Kores velké

Tělesná výchova – sportovní oblečení na ven.

Plánujeme na podzim bruslení a následně plavání.

Výtvarná výchova – igelit na lavici, nádobku na vodu, paletu na barvy, zástěru nebo staré tričko.

Matematika – na rýsování: dvě tužky č. 3,pravítko 30 cm + trojúhelník s ryskou, kovové kružítko.

Doporučuji zkontrolovat dětem pomůcky, které používaly v 2. třídě. Některé pomůcky mají zachovalé a bylo by zbytečné je znovu kupovat.

Další výdaje –

asi 500 Kč na pracovní sešity

500 Kč třídní fond

900 Kč + sourozenec, jediné dítě ve škole 600Kč na unii rodičů – platí se do konce října

Domácí prázdninové úkoly na startovací jedničky –

1. Vést si prázdninový deník – děti nemusí zapisovat každý den. Zaznamenají si pouze zajímavá místa, která navštíví, napíší o tom několika větami, doplní obrázkem, fotkou, vstupenkou či razítkem. V září si je budeme prohlížet a povídat, co jsme prožili zajímavého.
  2. Přečíst 1-2 knihy a zapsat si ji do čtenářského deníku.
  3. Dokončit Písanku a Procvičovací sešitek z matematiky.
  4. Napsat dopis s obrázkem nebo pohled paní učitelce.
  5. Poslední týden v srpnu začít procvičovat matematiku +,- do 100, malou násobilku i dělení.

Adresa:
Iva Suchomelová
Trnová 35

Renata Králová
Prodloužená 261/8
159 00 Praha 5 – Velká Chuchle

Na závěr roku Vám všem chceme poděkovat za úsilí, které jste věnovali výchově a vzdělání svých dětí
Užívejte sluníčka a pohody a v září se těšíme na své žáčky v našich  třídách.   REIV