Bezpečnostní opatření: Vstup do školy

Vážení rodiče a návštěvníci školy,

přistoupili jsme ke změnám při vstupu do všech budov naší školy. Snažíme se Vašim dětem zajistit v naší škole maximální bezpečnost, proto Vás žádáme o spolupráci a respektování nastavených pravidel.

(Pokračování textu…)

Provoz jídelny a družiny v době pololetních a jarních prázdnin

Informujeme, že v době pololetních a jarních prázdnin od pátku 2. 2. 2024 do pátku 9. 2. 2024 nebude jídelna a družina Základní školy Charlotty Masarykové, Praha 5 – Velká Chuchle v provozu. Zároveň bude úplata za školní družinu za měsíc únor ponížena poměrně takto:

1. pro celodenní družinu z částky 350 Kč na 250 Kč za měsíc.
  2. pro družinu do 13.30 hod. z částky 100 Kč na 70 Kč za měsíc.
  3. pro družinu 1x týdně z částky 70 Kč na 50 Kč za měsíc.

Ranní družina – ZMĚNA

Od 3. 1. 2024 bude provoz RANNÍ DRUŽINY (7,00 – 7,45 hod.) v budově C v družinové herně  (zvonek DRUŽINA).

ŠD

Workshop: Příběhy našich sousedů

Ve čtvrtek 16. listopadu proběhlo další pracovní setkání v rámci projektu Příběhy našich sousedů. Tým žáků z devátého ročníku se od odborné lektorky dozvěděl, jak se připravit na setkání s pamětníkem, jak mu pokládat otázky nebo jak si připravit nahrávací techniku.

Třídní schůzky za 1. čtvrtletí

se konají v úterý 14. 11. 2023.

1.-5. ročník od 17 hodin

6.-9. ročník od 17,30 hodin

Kvíz z historie Chuchle a školy

Jestli jste 24. 10. na Dni otevřených dveří nestihli bojovku s QR kódy zaměřenou na historii Chuchle a chuchelské školy, máte další šanci. Otázky jsou téměř stejné, jen místo QR kódů má bojovka podobu kvízu v Kahoot!, což je prostředí, které naše děti milují. Až budete mít čas a chuť, klikněte na následující odkaz a můžete hrát. A třeba i vyhrát:-).

kvíz