Chuchelské olympijské hry očima žáků pátých tříd

Každá třída si vylosovala zemi, kterou zastupovala. Hrálo se na dolním hřišti u Vltavy v krásném počasí. Disciplíny byly hod míčkem, obratnostní dráha, štafeta, běh na 60 metrů, skok z místa a nakonec se v pátek konal fotbalový turnaj. Soutěžil jsem v obratnostní dráze a velmi jsem si to užil.

Ríša Garlík

Na olympijských hrách mě to bavilo hodně. Vyhrál jsem dvě medaile zlatou a stříbrnou. Byli jsme v týmu Brazílie. Soutěžil jsem v štafetě a v hodu míčkem. Po cestě do školy jsme potkali dokonce pravého Brazilce.

Maxim Špak

Olympijské hry jsem zažila poprvé. Bylo to moc fajn. První disciplína byla SKOK Z MÍSTA. Druhá disciplína byla OBRATNOSTNÍ DRÁHA. Na třetí jsem jen koukala. Bylo to mooooooooc dobrý.B-)

Ludmila Hložková

Olympijské hry mě bavily, protože jsem si zkusila běhat 60 metrů s ostatními. Na běhu na 60 metrů jsem byla druhá ze tří, ale přece není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! Pak jsme hrozně dlouho čekali a po čekání jsem šla na štafetu s Diankou ,Tomášem a s Maxem. Byli jsme na prvním místě, ale strhli nám -5 olympijských bodů za to, že kluci od nás běhali kolem trati!

Viktorie Pietrasová

Chuchelské olympijské hry se mi líbily. Závodil jsem v běhu na 60 metrů. Medaili jsem bohužel nezískal, ale možná jí získám příště. V pátek jsem hrál fotbal. Jmenovali jsme se Tvoje máma a prohráli jsme nad Francií 5:0.

Martin Kupčík

Olympijské hry mě velice bavily, užila jsem si všechny disciplíny. Sice jsem nevyhrála žádnou medaili, ale to mi nevadí. Důležité je zúčastnit se a ne vyhrát. Ve štafetě byla naše třída druhá, z toho jsem měla radost, i když jsem neběžela. Byla to opravdu zábava! Já jsem běžela obratnostní dráhu, házela míčkem a skákala z místa. Olympijské hry byly super!

Klára Linhartová

Olympiáda byla dobře naplánována. Disciplíny byly dobře udělané hlavně pro 2. stupeň.  Nejvíce se mi líbila štafeta 4 družstev. V té jsme vyhráli jednou. Naše země (Brazílie) vyhrála několik medailí.

Mikuláš Páv

Na olympiádě jsem běžel obratnostní dráhu. Skončil jsem asi 6.  Hodně jsem fandil při štafetovém běhu. Jinak olympijské hry byly dobře vytvořeny. Taky jsem se hodně pobavil, když hrála 9. třída a učitelé.

Adam Matys

Olympiáda byla moc fajn. Soutěžil jsem v hodu míčkem a v běhu na 60 metrů. V běhu jsem skončil druhý a taktéž na druhém místě jsem se umístil v hodu míčkem. Celý týden byl opravdu super. Těším se na další olympiádu.

Dominik Tichota

Musím říct, že jsme si ji opravdu užili! Měli jsme 5 disciplín a mezi nimi také skok daleký, štafetu a hod koulí. Já sám jsem se účastnil již zmíněných tří a metál jsem dostal ze dvou. A to zlatou, ze skoku do dálky a bronzovou ze štafety. Naše třída si vedla velmi dobře. Vyhráli jsme něco okolo šesti zlatých. A to je co už říct! Ááá! Málem jsem zapomněl… My jsme jako třída hráli za Francii. Celý týden zábavných disciplín byl zakončen v pátek fotbalovým zápasem. Vřele doufáme, že se brzy zúčastníme další zábavné akce, jako byla tato! A to je asi vše.