Kácov 2024 = adaptační výjezd 5. tříd

Adaptační kurzy pořádá naše škola už spoutu let. Proč? A co se tam děje? Ať to vysvětlí děti z 5. A a 5. B. M

Na adapťáku mi přišlo, že jsme se celá třída sjednotili, naučili se spolupracovat a chovat se k sobě hezky. Také mi přišlo, že jsme si hodně pomáhali a radili si, co bychom mohli příště udělat lépe. A také mi tam moc chutnalo jídlo a bavila mě většina her, které jsme tam hráli. Děkuji všem. (Sofi)

Mně se nejvíc líbil Gordický uzel. Hra probíhala tak, že jsme zavřeli oči a paní učitelka nás promíchala a jsme zvedli pravou ruku a chytli se někoho a potom stejně i druhou ruku. A pak jsme se museli rozmotat. (Julča)

Líbila se mi naše spolupráce při hře Gordický uzel (Kuba)

Nejvíce mě bavila matematická hra a Bažina. (Helča)

Líbila se mi hra Bažina, protože když člověk šlápl jinam, tak se pod ním propadl kámen. (Bruno)

Hra Bažina, to byla hrůza pro mě. (Adam)

Mně se na adapťáku nejvíc líbila snídaně. (Luky)

Na adapťáku bylo dobré jídlo a hezké místo na výlet. (Janička)

Byla hrůza, že jsme furt něco dělali. Naučili jsme se ale trošku si pomáhat. (Adam)

Líbilo se mi, že jsme byly na pokoji dvě a pokoj byl velký. Na pokoji bylo veselo. Trochu mě mrzí, že to rychle uteklo. Bylo to super. (Natka)

Líbilo se mi, že jsme spolupracovali.  A byla jsem ráda, že jsme otočili Létající koberec. (Bella)

Bavily mě různé výzvy, například Husí krky. (Nora)

Na adapťáku byly super učitelky a lektorky. Hráli jsme si venku i uvnitř. Na pokoji bylo veselo, až na ty malé úrazy a stýskání. (Ema)

Pokoj jsme měli hezký, ale dost se mi stýskalo. (?)

Nejvíce se mi líbil fotbal a na pokoji s Filipem.(?)

Líbilo se mi, že jsme měli zábavnej program. (Max)

Bavily mě hry, které jsme hráli, a také, jak jsme na konci psali na jeden papír hezké psaníčko. A závěrečný rituál do 5. třídy byl taky super. Móóóc se mi tam líbilo a klidně bych tam jela znovu. (Aneta)