Knižní veletrh 2021

V úterý 1. června mohou děti oslavit svůj svátek knihou, kterou si vyhlédnou na Knižním veletrhu ve škole. 

Proto se doma mrkni, jestli někde neleží v poličce knížka, která se ti líbila, ale máš už ji přečtenou od A do ZET a ocenil by ji určitě ještě někdo jiný. Knížka (nebo kvalitní časopis) musí být v dobrém stavu a do školy ji můžeš přinést jen se souhlasem rodičů. Za 1 knihu dostaneš 1 knihomol, za jeden knihomol si můžeš vybrat 1 knihu.  Knihomoly z minulého roku platí!. Své knihy přines do pátku 28. 5. své paní učitelce a příští týden v úterý 1. 6. (a ve středu) si můžeš vybrat jiné. Knižní veletrh proběhne ve 2. patře nahoře v kuchyňce a jazykové pracovně zvané loď a ponorka.

Tak ještě jednou, neb opakování je matka moudrosti, jak ví každý knihomol.

  • Najdi doma staré knihomoly a nezapomeň je přinést 1. 6. do školy.
  • Podívej se, jestli máš v knihovně ještě nějaké knihy, které bys chtěl vyměnit (se souhlasem rodičů!), a přines je do pátku paní učitelce.
  • Můžeš přinést také kvalitní časopisy.
  • Na knižní veletrh budeš pozván v úterý 1. 6.
  • Za své knihomoly si „nakoupíš“ nové knížky.