Rodiče ve škole

V 8. ročníku mají děti v rozvrhu předmět Volba povolání. Jeho cílem je připravit naše žáky na volbu střední školy a výběr jim usnadnit. Hodně nám v tomto směru pomáhají i rodiče, kteří jsou ochotní do školy přijít a  o své kariérní cestě si s dětmi povídat, nebo je dokonce vzít na své pracoviště a ukázat jim, jak to v praxi chodí. Nejodvážnějším rodičem letošní 8. A se stala paní Tamchynová, která přišla do školy 5. ledna jako první rodič a mluvila s osmáky o náplni práce personalisty, o tom, jak si firmy vybírají své zaměstnance a jak je motivují, a také o tom, jak to chodí ve firmě Alza, kde pracuje. O alzaodměny pro ty, kteří vše pozorně sledovali a zapojili se do diskuse, nebyla ten den nouze. Šťastné výherce můžete vidět na fotografii. (Mot)