Škola v přírodě IX.A.

Škola v přírodě

Dne 7. května jsme se společně vydali na naši poslední školu v přírodě. Všichni jsme se těšili do Jižních Čech na Lipno, kde na nás čekalo spoustu nových a krásných zážitků. Hned první den po příjezdu jsme se vydali na delší procházku, při které jsme si prohlédli okolí. Celí zničení jsme ten večer skončili v aquaparku. Druhý den na nás čekal celodenní výlet na kolech, který měl okolo čtyřiceti kilometrů včetně výšlapu do obrovského kopce k Vítkovu hrádku. Tento výšlap nás zocelil na dalších padesát let napřed. Další den dopoledne jsme si užívali zasloužený odpočinek na úžasné rozhledně na stezce v korunách stromů a odpoledne se vypravili na zajímavou prohlídku do nitra vodní elektrárny Lipno 1. Náš školní výlet pokračoval následující den tůrou krásnými lesy směrem do Vyššího Brodu a vše bylo zakončeno náročným lezením v lanovém centru. Za celé dny jsme se hodně nasmáli a jako třída se ještě více spřátelili. Určitě mluvím za nás všechny, když říkám, že jsme si to neskutečně užili a budeme na poslední roky základní školy vzpomínat s úsměvem na tváři.

Anna Kuzníková 9.A.