Speak & Do – angličtina přirozeně a hravě

Odpolední výuka angličtiny se Speak & Do – pondělí 14:00 – 16:00

Program After School je veden týmově, vždy RODILÝM MLUVČÍM a českým lektorem a je určen pro děti ve věku od 6 do 10 let. Osvojování angličtiny probíhá tzv. „ponořením se“ do cizího jazyka, tedy nenásilnou formou, bez drilu. Metodika Speak&Do je založena na pro děti přirozených, zážitkových aktivitách, vycházíme z Montessori pedagogiky a Hejného matematiky. Děti si v angličtině zazpívají, zahrají různé hry, něco vyrobí, případně si vyzkouší vědecký pokus nebo připraví zajímavý studený pokrm. Za příznivého počasí pobýváme s dětmi co nejvíce venku. Svou povahou je tento program vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé či bilingvní děti.

Přihlašte své děti ZDE.

Chcete-li nejdříve vidět, jak se v programu s dětmi pracuje, přijďte se s dětmi podívat na ukázkovou lekci ZDARMA, která proběhne v pondělí 23. září 2024 ve 14:00.

Přihláška na ukázkovou lekci ZDARMA ZDE.

Případně se podívejte na ukázku videí z předešlých let ZDE či ZDE.

Více informací najdete na stránkách Speak & Do či v přiloženém letáku.