Vánoční přání

Vážení rodiče, vážení učitelé, milé žákyně, milí žáci,

dovolte mi,  abych se touto cestou připojila k vánočním přáním dětí  šestých, devátých a prvních tříd, které tradičně připravují předvánoční setkání. Před letními prázdninami jsme si jako zdatní lodivodové přáli dovézt své lodě do klidného přístavu, v němž začneme náš „normální“ všední život. Dnes po uplynutí 109 dnů od začátku nového školního roku, kdy jsme se pohupovali na vlnách prezenčního a distančního vzdělávání, bychom opět rádi zamířili do bezpečnějších vod. Neztrácejme víru a naději, že se naše touhy splní. Přeji Vám, ať najdete pod betlémskou hvězdou světlo lásky, pohody a lidské sounáležitosti, ať Vás v novém roce doprovází dobrá nálada, přicházejí jen ušlechtilé myšlenky, potkáváte laskavé lidi, a především nesmíme zapomenout na to nejdůležitější, a to je pevné zdraví.

Eliška Jančíková