6.A v Hluboké nad Vltavou

16.5. – 21.5. strávila 6.A v krásném prostředí v Hluboké nad Vltavou. Dýchly na nás prázdniny a takto školu v přírodě zachytil Tadeáš Nedoma.

Byla to nejlepší škola v přírodě.

Přijeli jsme v pondělí vlakem do Hluboké nad Vltavou. Od vlaku jsme šli asi dva kilometry do našeho areálu, kde jsme měli přebývat následujících 6 dní. Po ubytování následovala prohlídka areálu a procházka do městečka Hluboká. Po večeři v místní areálové restauraci jsme si hráli rozprostření po celém areálu. Druhý den jsme měli v plánu projížďku lodí a po snídani jsme se dívali na hokej Česko – Švýcarsko a vyhráli jsme 5:4. Po obědě jsme šli na loď, která nás odvezla na Karlův Hrádek a zpět jsme šli pěšky 12 km. Večeře byla jako vždy velice chutná. Po večeři jsme hráli hry. Další den jsme byli na výletě do Českého Krumlova a grafitového dolu a po návratu následovala večeře. Naučili jsme se softball a hráli skoro každý večer. Čtvrtý den šla půlka z nás na zámek Hluboká a tam na prohlídku zámku a zahrad, druhá polovina se vydala do ZOO. Odpoledne jsme se dívali na hokej proti Američanům a prohráli 1:2 po nájezdech. Pátý den jsme jeli do elektrárny Temelín, kde jsme se dozvěděli, jak továrna funguje. A poslední šestý jsme jeli domů. Užili jsme si to moc!

20160520_161532