Důležité: Školní stravování ve školním roce 2019/2020

(Aktualizováno 30. 8. 2019)

Vážení rodiče,

předpokládáme, že v úterý 10. září zahájíme provoz školní jídelny. Otevření nové kuchyně je celkem náročný proces, proto budeme do konce září připravovat pouze 1 druh jídla. Poté bychom rádi nabízeli výběr ze 2 jídel. Nejpozději ve středu 28. 8. byste měli obdržet mail se základními pokyny ke stravování. Pokud se tak nestalo, kontaktujte nás na e-mail a zašleme Vám přihlášku.

Ve spolupráci s dodavatelem stravovacích systémů VIS připravujeme objednávání  a odhlašování stravy přes internet (Strava.cz). Příští týden obdržíte na svoji e-mailovou adresu uživatelské jméno a heslo k přihlášení.

Současně vypracujeme nový Řád školní jídelny.

Výše finančních prostředků na nákup potravin pro jednoho strávníka na den v jednotlivých kategoriích bude činit:

Žáci 7-10 let = 30 Kč

Žáci  11-14 let = 32 Kč

Žáci, dospělí  15 a více let =  33 Kč

Další Informace budou přidány v nejbližší možné době.