Kroužky Rodinného centra Chuchle ve školním roce 2017/2018

Vážení sousedé a příznivci našich aktivit,

Stejně jako v předchozích letech, jsme pro vás na letošní školní rok připravili spoustu zajímavých aktivit pro děti, ale i pro dospělé. V nabídce kroužků se objevují stálice, ale rozvrh obsahuje i spoustu novinek. Podrobný přehled kroužků najdete na našem webu http://www.rcchuchle.cz.

Malou změnou je způsob registrace do kurzů. Na některé kurzy se registruje přímo u nás na webu jak jste zvyklí, ale na některé přímo u agentur, které nám dodávají lektory pro dané kurzy. Všechny informace o registracích najdete přímo v rozvrhu hodin na http://www.rcchuchle.cz. Pokud byste měli s registrací nějaký problém – nefunguje formulář, nevíte kam se obrátit, klidně pište na mail a já vám ráda pomůžu.

Děti v prvních třídách mají nepovinnou angličtinu a po dohodě se školou jsme připravili v době výuky anglického jazyka u prvňáků lekci s rodilým mluvčím – nebo–li alternativu ke školní výuce angličtiny. Pokud máte zájem o výuku přímo rodilým mluvčím, kontaktujte mě osobně na mailu , v případě, že se vytvoří dostatečná skupinka zájemců z řad prvňáčků, budeme schopni tuto paralelní výuku spustit, ale vše bude nutné vyladit se školní družinou.

S registrací příliš neotálejte, protože některé kurzy se již po prvním školním dni začínají plnit. Po vaší registraci vás budu informovat o konkrétním datu začátku vámi zvoleného kurzu. Obecně lze říct, že kurzy s registrací přímo na stránkách rodinného centra budou začínat v týdnu od 18. 9. a kurzy dodávané externími agenturami pak v týdnu od 2. 10.

Stejně jako v předchozích letech platí, že lektoři vyzvednou děti přímo v družině, popř. ve školce a pokud není domluveno jinak, tak je opět do družiny vrátí.

 

V říjnu opět počítáme s organizací BAZARu, zatím to vypadá na termín 14. – 15. 10. Jakmile bude vypsána registrace do BAZARu, budu vás informovat.

 

Těším se na setkání s vámi.

S pozdravem

Věra Formanová

 

Pondělí

8.15 – 9.15 Hatha jóga (dospělí) – lektorka Silvie Kolevová – klubovna nad poštou

17.00 – 18.00 Kreativní hodinka (od 5 let) – probíhá 1x měsíčně dle aktuálního rozvrhu (termín bude vypsán) – registrace přímo u lektorky .

19.00 – 20.00 Jóga pro dospělé – lektorka Alice Fischerová

Úterý

10.00 – 11.00 Malovánky a rýmovánky pro rodiče s dětmi od 2 do 4 let – lektorka Vlasta Pilařová – klubovna nad poštou – začátek 19. 9.

11.55 – 12.35  Angličtina s rodilým mluvčím (určeno pro 1. třídu ZŠ) – v případě zájmu kontaktujte – klubovna nad poštou – začátek říjen

14.00 – 15.00 – Hollywood Club (1. – 5. třída ZŠ) – film od A po Z – registrace probíhá přímo na stránkách agentury Crokidy – klubovna nad poštou

16.00 – 18.00 – HIP HOP a Street Dance s Out of Bounds (5 – 12 let) – místo konání bude upřesněno

15.45 – 16.45 Malý kutil (4 – 6 let) – registrace probíhá přímo na stránkách agentury Crokidy – klubovna nad poštou – začátek říjen

16.00 – 16.45 Angličtina pro předškoláky s rodilým mluvčím – zajišťuje agentura EasySpeak – registrace probíhá prostřecnictvím stránek EasySpeak – probíhá v prostorách MŠ

17.00 – 17.45 Dětská jóga (6 – 12 let) – lektorka Alice Fischerová

Středa

14.00 – 18.00 Turistický oddíl Svišti

14.00 – 15.00 Bricks4Kidz – LEGO kostky (1. – 5. třída) – registrace probíhá přímo u agentury Dobřichovický domek – email , kontakt Ivana Sedloňová 774 412 495 – místo konání bude upřesněno – začátek říjen

15.00 – 16.30 We-Do LEGO Education (od 2. třídy) – registrace probíhá přímo u agentury Dobřichovický domek – email , kontakt Ivana Sedloňová 774 412 495 – místo konání bude upřesněno – začátek říjen

16.30 – 18.00 Sladké tvoření (od 5 let) – probíhá 1x měsíčně – aktuální termín 11. 10. – registrace přímo u lektorky na mailu

Čtvrtek

15.45 – 16.45 Cesta kolem světa (1. – 5. třída) – registrace probíhá přímo na stránkách agentury Crokidy – začátek říjen

19.00 – 20.00 Jóga pro dospělé – lektorka Alice Fischerová