Pražské finále soutěže Poprask- florbal dívky

Naše žákyně  v úterý  bojovaly v úterý 16.1.  ve finále florbalového turnaje  na Stadionu Kotlářka v Praze, v Dejvicích.

Dívky hrály od začátku  výborně, výsledky z utkání je opravňovaly pomýšlet na přímý postup  do dalšího soutěžního dne. Kvůli shodě výsledků se muselo  přihlédnout k počtu obdržených a získaných  branek, což mělo  naše družstvo horší, následoval zápas  o záchranu ze ZŠ nad Přehradou, který Chuchle prohrála. Výsledek soutěže značně ovlivnila absence nemocné Terezie Říšské.

Žákyně bych rád pochválil za úsilí v přípravě i v utkáních, dívky fungují jako výborný tým a budeme rádi, když nás budou příští školní rok opět reprezentovat.

Florbalového turnaje se účastnily tyto hráčky: Markéta Seidlerová,Valerie Vavříková,  Klára Němcová, Eliška Benčátová, Barbora Rokosová, Anežka Havlinová, Magdalena Bicanová, Nela Aronová, Evelína Fialová, Antonie Vokurková, Terezie ŘÍšská (oblastní kolo).

 

Mgr. Matouš Pavlík