Rodinné centrum Chuchle – aktivity na závěr školního roku

V pondělí 6. 6. Hudební dílna – bubnování

Poslední lekce v tomto školním roce. Přijďte si příjemně zakončit den za zvuku bicích nástrojů.

Lekce začíná v 17 hodin.

Cena je 100 Kč/dítě s doprovodem. Hradí se na místě přímo lektorovi.

V pondělí 13. 6. Sladké tvoření

Malí cukráři si tentokrát nazdobí svou první pečenou rybku :o) Kurz pro malé cukráře rybáře začíná v 16.30 hodin. Vyzvedávání ve školce je možné domluvit s lektorkou.

Registrace předem je NUTNÁ a to do čtvrtka 9. 6.

Cena 150 Kč – hradí se převodem. Popklady k platbě dostanete po vaší registraci.

Již tuto sobotu pro vás a vaše dítka místní hasiči připravují stejně jako každý rok krásný dětský den v prostorách areálu zdraví v Chuchelském háji. Na dětském dni budou k vidění i domácí zvířátka, která budou vystavovat místní chovatelé. Ve spolupráci s chovatelskou organizací budeme od září nabízet kroužek malý chovatel. Předregistrace do tohoto kroužku bude možná právě na dětském dni.

Předregistrace pro školní rok 2016-2017

Pokud vás zaujal některý z kroužků, který probíhal v letošním školním roce a máte zájem do něj přihlásit vaše dítě nebo dokonce vás dospělé, stačí poslat mail s touto informací a my vás zaneseme do naší databáze zájemců. Díky této zpětné vazbě budeme schopni zajistit dostatečný počet lektorů a prostor pro příští školní rok.

Aktuality ohledně připravovaných aktivit pro příští školní rok můžete také sledovat na našem Facebookovém profilu.

Rodinné centrum Chuchle