Rodinné centrum Chuchle informuje

Jóga pro dospělé začíná

V pondělí 12. 10. proběhne ukázková lekce jógy pro dospělé. Přijďte si bezplatně vyzkoušet co jóga obnáší a zjistit, zda by vás takový pohyb bavil. Sebou podložky na cvičení a pití. Jóga bude probíhat v prostorách klubovny nad poštou.

 

KLUBÍK aneb dopoledne bez maminek

Od listopadu nabízíme dopolední blok pro děti ve věku od 2 do 4 let s názvem Klubík. Jedná se o řízenou aktivitu bez rodičů. Pro děti je připraven program na celé dopoledne zahrnující pobyt venku, v herně a doplněn o vzdělávací hry, tvoření atd. Program je uzpůsoben vždy aktuálnímu složení skupiny. Registrace do Klubíku je nutná minimálně 2 pracovní dny předem. Klubík bude probíhat vždy ve čtvrtek dopoledne. V případě většího zájmu může probíhat i v úterý.

Pokud máte zájem o zapojení i vašeho dítěte, kontaktujte nás prostřednictvím emailu . Dítě je potřeba do Klubíku předem zaregistrovat, aby byl zajištěn dostatečný počet hlídacích tet.

Podmínkou pro to, aby se Klubík v daný den uskutečnil je účast minimálně 2 dětí. Více informací zde http://www.rcchuchle.cz/rc-klubik/.

Tancování pro dospělé

Pokud uvažujete o tom, že se přidáte do party nadšenců Hip Hopu a Street Dance, ale nemáte na večer hlídání, zajistili jsme pro vás na tuto dobu hlídací tetu. Hlídání tedy už není překážkou. Tančíme každý čtvrtek od 18,30 do 19,30 hodin v prostorách školní tělocvičny. Slovy se nedá popsat, co se na místě zažije, tak prostě přijďte.

Divadlo pro nejmenší

  1. 10. od 10 hodin bude v prostorách klubovny nad poštou připraveno tradiční divadélko pro nejmenší. Tentokrát to bude pohádka O velblouďátku.

Jedná se o krátké, cca 20 minutové, divadelní představení určené pro děti ve věku od 1,5 do 4 let.

Vstupné 50 Kč/rodina

 

Hudební dílna

  1. 11. od 17 hodin

Hudební bubnovací dílna bude probíhat každé první pondělí v měsíci.  Vždy od 17 do 18 hodin. Hudební dílna je určena pro návštěvníky všech věkových kategorií. Těšíme se na všechny, kdo si chtějí užít příjemný závěr dne.

Rodinné centrum CHUCHLE

Starochuchelská 7/20, Praha 5 – Velká Chuchle

Email:

www.rcchuchle.cz

https://www.facebook.com/www.rcchuchle.cz