Rodinné centrum Chuchle – listopad

  1. 11. Hudební dílna – Bubnování

V pondělí 2. listopadu se bude od 17 hodin konat další hudební dílna aneb bubnování pro celou rodinu. Pokud jste se ještě nepřihlásili, tak máte možnost a to prostřednictvím emailu . Bubnování pro nás připravuje pan Richard Vít. Jak lekce probíhá si můžete přečíst na našem webu.

Doporučené vstupné: 100 Kč za dítě s doprovodem nebo dospělou osobu (popř. kolik chcete dát)

  1. 11. Ukázková lekce cvičení pro batolata

Na ukázkovou lekci je potřeba se předem registrovat prostřednictvím emailu .

Začátek v 11 hodin.

Kde: Klubovna nad poštou, Starochuchelská 7/20, Praha 5 – Velká Chuchle

  1. 11. Pohádka pro nejmenší – „O špinavém prasátku“

Jedná se o loutkový příběh připravený tak, aby jej byli schopni vnímat ti nejmenší diváci, tzn. děti ve věku 1,5 – 4 roky. Pohádka je dlouhá cca 20 – 30 minut.

Začátek v 10 hodin. (Snažte se být dochvilní, začínáme téměř na čas.)

Vstupné: 50 Kč

Kde: Klubovna nad poštou, Starochuchelská 7/20, Praha 5 – Velká Chuchle

 

KLUBÍK aneb dopoledne bez maminek

Od listopadu nabízíme dopolední blok pro děti ve věku od 2 do 4 let s názvem Klubík. Jedná se o řízenou aktivitu bez rodičů. Pro děti je připraven program na celé dopoledne zahrnující pobyt venku, v herně a doplněn o vzdělávací hry, tvoření atd. Program je uzpůsoben vždy aktuálnímu složení skupiny. Registrace do Klubíku je nutná minimálně 2 pracovní dny předem.

Pokud máte zájem o zapojení i vašeho dítěte, kontaktujte nás prostřednictvím emailu . Dítě je potřeba do Klubíku předem zaregistrovat, aby byl zajištěn dostatečný počet hlídacích tet.

V současné době bude Klubík pravidelně probíhat každé úterý dopoledne, ale je možná i čtvrteční varianta. Podmínkou pro uspořádání Klubíku je registrace minimálně 2 dětí. Více informací zde http://www.rcchuchle.cz/rc-klubik/.

Jóga pro dospělé se 2. 11. nekoná, další lekce proběhne 9. 11.

Rodinné centrum CHUCHLE

Starochuchelská 7/20, Praha 5 – Velká Chuchle

Email:

www.rcchuchle.cz

https://www.facebook.com/www.rcchuchle.cz