Rodinné centrum Chuchle – program na únor

Aktuální program na ÚNOR

Hudební dílna – bubnování

Kdy: 1. února 2016 od 17 hodin

Cena: 100 Kč/dítě s doprovodem

Pro účast na hudební dílnu je nutné se zaregistrovat prostřednictvím emailu . Platba probíhá na místě v hotovosti přímo lektorovi.

 

Dětský karneval 

Kdy: 7. 2. Od 15 hodin

Kde: DTJ Velká Chuchle, K Vápence 23, Praha 5 – Velká Chuchle

Vstupné dobrovolné.

Karneval již začíná být tradicí. Letos máme už 3. ročník :o) Pro děti budou připraveny soutěže, malování na obličej a dětská diskotéka. Malé vystupení zajistí také naši tanečníci z Top Secret.

 

Sladké tvoření

Kdy: 8. 2. od 16.30 hodin

Vytváření trochu jinak – nebo–li co si udělám, to si také sním. Sladké tvoření je jednorázovou tvořivou dílnou pro děti, která se bude v nepravidelných intervalech opakovat. Děti se budou učit potahování dortu “marcipánem” jeho další zdobení a co si vytvoří, to si také odnesou.

Začátek v 16.30 hodin – předpokládaná doba trvání 60 minut.

Cena: 200 Kč/dítě/výrobek

Pro účast je potřeba se předem registrovat prostřednictvím emailu a zaplatit zálohu 100 Kč nebo celou cenu dílny. Dílna se koná v případě registrace minimálně 5-ti zájemců.

___________________________________________________________________________________________________________________

Volná herna

Od pátka 22. 1. bude k dispozici pro děti a jejich rodiče volná herna. Herna bude otevřena vždy od 9,00 do 11,30 hodin. Herny se prozatím ujaly dvě dobrovolnice, kterým tímto děkuji, a budou se starat o její otevření a uzavření. Pokud by se našel někdo další, kdo by byl v tomto směru ochoten vypomoci, budeme jen rádi.

Vstupné: 30 Kč bude použito na provozní náklady centra

PŘIPRAVUJEME

  1. 3. od 9,30 hodin sobotní dopoledne s kostkami Lego ve znamení StarWars. 

Podmínky pro registraci budou upřesněny. Vhodné pro děti 5 – 9 let.

 

Zápis na kurzy pro 2. pololetí

V případě, že máte zájem zapsat vás nebo vaše dítě do kurzu na 2. pololetí máte možnost. Ti z vás, kteří kurz navštěvovali již v prvním pololetí mají při registraci přednost. Všem aktuálním návštěvníkům přijde upozorňovací mail.

 

Nově otevřené kurzy

Kroužek animovaného filmu – čtvrtek 15.30 – 17.00

Nově také připravujeme Sladké tvoření, které se bude konat 1x měsíčně. Sladký výsledek svého snažení v podobě dortíku, cupcake nebo jiné dobroty si každý účastník odnese domů, aby se mohl pochlubit svým nejbližším.

 

KLUBÍK aneb dopoledne bez maminek

Na čtvrteční dopoledne nabízíme dopolední blok pro děti ve věku od 2 do 4 let s názvem Klubík. Jedná se o řízenou aktivitu bez rodičů. Pro děti je připraven program na celé dopoledne zahrnující pobyt venku, v herně a doplněn o vzdělávací hry, tvoření atd. Program je uzpůsoben vždy aktuálnímu složení skupiny. Registrace do Klubíku je nutná minimálně 2 pracovní dny předem.

Pokud máte zájem o zapojení i vašeho dítěte, kontaktujte nás prostřednictvím emailu . Dítě je potřeba do Klubíku předem zaregistrovat, aby byl zajištěn dostatečný počet hlídacích tet.

V současné době bude Klubík pravidelně probíhat každé čtvrteční dopoledne, ale je možná i úterní varianta. Podmínkou je účast minimálně 2 dětí. Více informací zde http://www.rcchuchle.cz/rc-klubik/.

Hledáme:

  • dobrovolníka, který by se staral o program pro dospělé – jednalo by se hlavně o vyhledávání a domluvení tématických přednášek a besed
  • lektora pro masáže miminek a cvičení batolat a kojenců

 

Rodinné centrum CHUCHLE, z. s.

Starochuchelská 7/20,  Praha 5 – Velká Chuchle

email: 

Facebook: https://www.facebook.com/www.rcchuchle.cz/