Mimoškolní činnost

Dejte věcem do školy druhou šanci

Praha 5 právě nyní pořádá sbírku školních potřeb a aktovek. Vítány jsou samozřejmě nové věci, kterými uděláte radost potřebným rodinám. Ale také vybavení, které již nevyužijete pro své děti, může ještě dobře posloužit jiným školákům.

Zakoupené školní potřeby, nebo ty použité v pěkném stavu, nám můžete nosit až do pátku 6. září. Každý všední den od 9.00 do 16.00 hod. je budeme přijímat na recepci budovy radnice na náměstí 14. října 1381/4.
(Pokračování textu…)

Florbalový kroužek zakončil sezónu turnajem ve Stodůlkách

Naše florbalová sezóna byla úspěšně ukončena jarním florbalovým turnajem školních kroužků. Ten se konal na pražských Stodůlkách ve sportovní hale SH Lužiny. Na turnaj přijeli kluci i holky z našich florbalových kroužků z celé Prahy a blízkého okolí. Během zápasů změřili své síly a florbalové dovednosti, ale rovněž si při tom užili spoustu zábavy. Pyšní na ně byli nejen rodiče, kteří přišli fandit, ale také my, trenéři.

(Pokračování textu…)