Úvodní strana

Informace školní družiny

Vážení rodiče,

pro školní rok platí, že do 10. dne v měsíci jsou zákonní zástupci povinni uhradit za své dítě měsíční poplatek ve výši 350,- Kč

na účet č. 30015 – 131628359/0800,

do popisu pro příjemce uveďte třídu a jméno dítěte.

Provoz školní družiny dne 1. 9. 2020

Vážení rodiče, dne 1. 9. 2020 bude provoz školní družiny zahájen po skončení vyučování, tj. od 8:45 do 13:00 hod.

Ranní družina není.

Zápisní lístky na školní rok 2020/2021 budou dětem rozdány.

První třídy dostanou zápisní lístky po slavnostním zahájení na informační schůzce.

Organizace školní družiny

Vážení rodiče,

školní družina začíná v pondělí dne 9. 9. 2019 po vyučování. Tento den nebude v provozu školní jídelna. Od úterý 10. září v 7.00hod otevíráme i ranní družinu.

Jana Pěkná, vedoucí vychovatelka ŠD

 

Třeťáci v MŠ

V pátek 4.5. žáci obou třetích tříd navštívili předškoláky v MŠ. Třeťáci předvedli zvědavým divákům několik pokusů. Dokonce nám vybuchla i sopka. Veliký úspěch měly lávové lampy a výroba slizu.

Nahlédněte …

(Pokračování textu…)

Velikonoce ve školní družině

 

Mezi naše nejoblíbenější svátky jara patří Velikonoce. Již začátkem dubna jsme začali vyrábět velikonoční dekorace. Námětů pro tvořivou činnost bylo hodně. Malovali jsme, kreslili, stříhali, vystřihovali, lepili a skládali. Z papíru se dá vytvořit spoustu krásných a zajímavých věcí.

(Pokračování textu…)

Předškoláci na návštěvě v 1.A

Dne 23.3.2017 a 24.3.2017 nás v první třídě navštívily děti z předškolních tříd MŠ ve Velké Chuchli (Berušky a Motýlici).

Žáci 1.A jim předvedli hodinu matematiky (metoda profesora Hejného). Předškoláci a prvňáci společně vypracovali pracovní list. Než jsme se rozloučili, ukázali školáci předškolákům celou budovu školy.

Hrajeme si pro potěšení

23.3. se všechny družinové děti sešly s tužkou a papírem. Princip hry je jednoduchý: hráč, který chce zvolat Bingo a vyhrát odměnu, musí mít vyškrtaná políčka ve své hrací kartě, buď v řádku, nebo ve sloupci. Protože žáci první třídy si číselnou řadu teprve osvojují, každý měl možnost předem pár her natrénovat. Dětem se opravdu dařilo a soutěžilo se tak dlouho, dokud jsme měli ceny.

(Pokračování textu…)

Druháci + patroni v ZOO

Obě druhé třídy se společně s osmáky vydaly do ZOO Praha. Plnili jsme ve skupinkách daltonské úkoly. Cesta po ZOO byla zaměřena jako detektivní pátrání. Víte, kdo je Nuru a Richard, nebo Tom a Berta? My už jsme to zjistili a slunečné počasí si užili. Nahlédněte…

A zde máte pohled na celou akci od Ester Rosenfeld:

Ve čtvrtek 16.2. 2017 jsme s našimi patrončaty navštívili pražskou zoo.Ve skupinkách jsme plnili daltonské úkoly, které nám zadaly paní učitelky.Hráli jsme si na detektivy a my i naši nejmenší jsme se bavili.I když to s dětmi nebylo občas jednoduché výlet jsme si užili a spolupráci ve skupinkách bych hodnotila rozhodně kladně.Děti nám pomáhaly a snažili se zjistit co nejvíce informací o každém zvířecím jedinci.Na konci si děti nakoupily upomínkové předměty, jako například památní mince či plyšáky a my starší jsme navštívili zdejší restauraci Oceán.S dětmi byla opravdu zábava a těšíme se na další spolupráci.

(Pokračování textu…)

Vánoční besídka ve školní družině

Středa 21.12. byla pro děti ze školní družiny výjimečná. Po obědě je totiž čekala vánoční besídka, na které děti předvedly, jak umí přednášet a zpívat vánoční koledy. Nejvíce se ale těšily na dárečky, které tam pro ně nechal “Ježíšek.” Na stolech bylo také připraveno malé občerstvení. Celé odpoledne si děti hrály s novými hračkami a vůbec se jim nechtělo domů. Děkujeme, Ježíšku.“

(Pokračování textu…)

Pražský pohár- Freestyle park Kolbenka

Naši žáci po čtyřech  kolech Pražského poháru ve Freestyle disciplínách ( 500 m2 trampolín,  lyžařský simulátor Maxxtracks, lyžařský  frestyle park) obsadili 4. místo .

 

Reprezentační tým: Vanesa Kumpoštová, Tereza Pinkasová, Sára Kvasničková, Anna Černá, Petr Rokos, Jiří Svoboda,  Albert Bareš, Pavel Friml, Jakub Dostálek, Eduard Lošták, Lukáš Breburda, Tadeáš Nedoma.

Gratulujeme!!!