Školní výdejna

Úprava ceny stravného za školní obědy od 1. 9. 2022

Žáci                       I. kat.           7-10 let                       32 Kč (měsíčně 704 Kč)

Žáci                      II. kat.           11-14 let                     34 Kč (měsíčně 748 Kč)

Žáci                                           15-více let                  35 Kč (měsíčně 770 Kč)

Cizí strávníci                                                                75 Kč

 

Školní kuchyně vaří obědy od 2. září 2022.

Další informace o provozu školní jídelny najdete na https://zschuchle.cz/skolni-jidelna/

Aktuálně ze školní jídelny

  • Upozorňujeme plátce obědů, že zatím z technických důvodů není propojena banka s naším systémem stravování, proto po přihlášení neuvidí svoji zálohovou platbu.
  • Nyní spouštíme možnost objednávání a odhlašování stravy přes portál www.strava.cz. Aplikace strava.cz Vám umožní přihlašovat či odhlašovat stravu prakticky odkudkoli a kdykoli.  Přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráněno heslem. Spuštění služby proběhne 4.9.2019 – od tohoto data ji můžete začít používat. V aplikaci najdete vždy aktuální informace o vydané stravě a stavu vašeho konta. Můžete zde také sledovat historii vašich objednávek a plateb za stravu. Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android si můžete zdarma stáhnout na Google Play, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz. Naše číslo jídelny je 1028. Přihlašovací údaje byly strávníkům/rodičům zaslány automatickým e-mailem.

 Důležité informace k provozu školní jídelny ve školním roce 2019/2020

Vážení rodiče,

předpokládáme, že v úterý 10. září zahájíme provoz školní jídelny. Otevření nové kuchyně je celkem náročný proces, proto budeme do konce září připravovat pouze 1 druh jídla. Poté bychom rádi nabízeli výběr ze 2 jídel. Nejpozději ve středu 28. 8. byste měli obdržet mail se základními pokyny ke stravování. Pokud se tak nestalo, kontaktujte nás na e-mail a zašleme Vám přihlášku.

Ve spolupráci s dodavatelem stravovacích systémů VIS připravujeme objednávání  a odhlašování stravy přes internet (Strava.cz). Příští týden obdržíte na svoji e-mailovou adresu uživatelské jméno a heslo k přihlášení.

Současně vypracujeme nový Řád školní jídelny.

Výše finančních prostředků na nákup potravin pro jednoho strávníka na den v jednotlivých kategoriích bude činit:

Žáci 7-10 let = 30 Kč

Žáci  11-14 let = 32 Kč

Žáci, dospělí  15 a více let =  33 Kč

Sdělení k provozu budoucí školní jídelny

Vážení rodiče,

prosíme o vyplnění předběžných přihlášek ke stravování, které dostanete prostřednictvím třídních učitelů. Jedná se o údaje nutné k vytvoření nového stravovacího systému. Po zprovoznění tohoto systému bychom Vám pravděpodobně na konci srpna rozeslali maily s informacemi k platbám a k objednávání obědů po internetu. Prosíme odevzdat nejpozději do 14.6.2019.

Děkujeme.

Zahájení provozu školní výdejny

  • 3. září 2018 školní výdejna obědy nevydává.
  • Plný provoz školní výdejny bude zahájen v úterý 4. září 2018. Děti i cizí strávníci budou do budovy školní výdejny v Kazínské 8 vstupovat vchodem po schůdkách (dříve nouzový východ).