Sdělení školní družiny

Děti jsou rozděleny do pěti oddělení:

I.  oddělení – 1.A       školička herna ŠD                   Jana Pěkná

II. oddělení – 1.B       školička učebna 1.B                Marcela Kindlová

III. oddělení – 2.A     horní přístavba učebna 2.A     Hedvika Žemličková

IV. oddělení – 3.A     horní přístavba učebna 3.A     Jitka Davidová

V.  oddělení – 3.B     horní přístavba učebna 3.B     Pavla Ondráčková

Ranní družina začíná od úterý 5.9.2017 v 7:00 v nové školičce Kazínská 8 a tamtéž i koncová družina pro všechna oddělení. Příchod žáků 2.A, 3.A a 3.B do ranní družiny nejpozději do 7:30, kdy vychovatelka převádí žáky těchto tříd do jejich kmenových tříd.

 Ke slučování odpolední družiny bude docházet po 15:00 hod. Od této doby budou žáci všech oddělení v nové školičce Kazínská 8. Aktuální informace budou umístněny na vstupních dveřích školy a školičky. Jinak využívejte mobilní spojení :

školička (Kazínská) : 733 293 473

horní přístavba :      732 880 597