2.B Týdenní plán 6.6. – 10.6.2016

Týdenní plán

6.6. – 10.6.2016

PŘEDMĚT UČIVO
Český jazyk Učebnice do str. 115 ( párové souhlásky, podstatná jména, slovesa, předložky, spojky)

Pracovní sešit do str. 35

Čítanka – nemusí už nosit. Vygumovat, zalepit, připravit na odevzdání.

Mimočítanková četba

Pracovní sešit do str. 21

Učebnice do str. 45
Prvouka Učebnice do str. 65

Pracovní sešit do str. 37

Akce, informace

20.6. – školní výlet – Včelín – Ořech – Tímto moc děkuji za sponzorský dar od manželů Stuck, ze kterého uhradím v plné výši dopravu a vstup. Děti nebudou nic doplácet. Současně použiji zbývající prostředky na dárek na konec školního roku.

Ještě jednou děkujeme.

6.6. – závěrečná práce z prvouky (adresa, datum narození, lidské tělo, hodiny, společenství vody – živočichové)

7.6. – focení (celotřídní foto + ať si děti rozmyslí, jaké budou chtít skupinky)

8.6. – závěrečná práce z Českého jazyka (diktát, tvrdé a měkké souhlásky, slovní druhy – podstatná jména, slovesa, předložky, spojky, číslovky, citoslovce, slova citově zabarvená, slova nadřazená, slabiky dě, tě, ně…, druhy vět, rýmy, čtení s porozuměním)