4.B týdenní plán od 6. 11 – 10. 11. 2017

Minulý týden jsme pouze procvičovali a opakovali učivo v rámci přípravy na čtvrtletní písemné práce, jak se Vám jistě děti pochlubily.

Celá třída se přihlásila k nadačnímu fondu Laskavec, společně jsme se dohodli, že pomůžeme dětem z dětského domova zasláním nepotřebného oblečení. Děkuji Vám za zapojení do pomoci potřebným.

Čtvrtletní písemná práce z matematiky – velice děti chválím, dopadly  dobře, máme z toho všichni radost.

ČJ – písemná práce 1. čtvrtletí – úterý 7. 11.

– vzory podstatných jmen rodu středního

M – písemné násobení dvojciferným číslem, rovnice s jednou neznámou (opakování), úvod do římských číslic

Vl – na víkend byl dú – naučit se zpaměti kraje a jejich krajská města, plnění bylo ověřeno testem, o kterém děti věděli.

– Slované, Velkomoravská říše, Cyril a Metoděj

– kraje, stát a státní symboly

– čtvrtletní práce – pondělí 13. 11. – vzhledem k rozvrhu a znalostem v hodině čj

Př – rostliny opakování, dělení živočichů/stavba jejich těla

– čtvrtletní práce – středa 8. 11 – vzhledem k rozvrhu v hodině čj

15. 11. – TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Pracovní činnosti

– děti donesou do úterý 22. 11 . skleničku – ŠROUBOVACÍ víčko /od přesnídávky, malé majonézy apod./ a jehlu s větším ouškem /na protažení bavlnky/ – jehly z bezpečnostních a ztrátových důvodů zůstanou u mne.

Děkuji za spolupráci. Těším se na Vás Jana Miškovská