ADAPTAČNÍ KURZ – 6. A, 6. B

Soběšín – Masarykův tábor

Ve dnech 25. až 27. 9. se naši šesťáci zúčastnili adaptačního kurzu v téměř romantickém prostředí areálu YMCA v Soběšíně. Skromně vybavené chatky rámované z jedné strany tratí a z druhé řekou Sázavou v nás navodily opravdu trampskou náladu.    Příroda na nás dýchala ze všech koutů. Přes poněkud nevlídné počasí jsme si pobyt opravdu báječně užili. Jídlo bylo vždy skvělé, pestrý výběr; personál milý a ochotný.

Paní učitelky Dana, Marcela, Patricie a Hedvika měly pro děti připravený program (aktivity), chvilkami velmi náročný, ale zábavný a pestrý. Děti neměly šanci se ani na okamžik nudit.

Podzimní sychravé počasí jsme si zpříjemnili v dřevěné klubovně, kde jsme topili v krbu dřívím, které nám ochotně nařezala    a naštípala paní Macháčková.

Na konci kurzu si všichni prošli noční stezkou vstříc druhému stupni. Přestože někteří měli z „bojovky“ trošku obavy, zahanbit se nikdo nenechal!

Obě třídy i paní učitelky se vrátily domů v dobré náladě, vyčerpané, ale plné zážitků a nových poznání …..

Vaši šesťáci

Zachraňujeme svět před nukleární katastrofou – plánování strategie

Přechod bažiny