Klub mladého diváka v Divadle v Dlouhé

Členové Klubu mladého diváka mají na svém kontě již 3 představení a v dubnu je čeká čtvrté.

19. března zamířil náš KMD do Dlouhé na Tajný deník Adriana Molea. A zdá se, že Divadlo v Dlouhé opět nezklamalo: jazykový humor, radost z herectví, smršť režijních nápadů, vtip, zpěv, tanec, hra na rozličné hudební nástroje a rychlý spád – to je to, za čím se do Dlouhé chodí a co tam našli i naši mladí diváci z Chuchle. Všech 20 členů KMD se shodlo, že Tajný deník bylo nejlepší ze všech tří představení, které v letošní divadelní sezóně viděli. V dubnu nás čeká ještě jedno, a to 25. 4. Budou to Šakalí léta v Divadle Na Fidlovačce. Uvidíme, jestli Petr Šabach Sue Townsendovou překoná a určitě dáme vědět, jak to dopadlo.

P.S. Jak to dopadlo s odlepenou podrážkou, na to se zeptejte Káji, který chodí do divadla tak intenzivně, že se to podepsalo na jeho botě.                                                       Ivana Motýlová