Lyžařský kurz 2022

Téměř na konci března strávily 8. třídy doplněné dětmi z 6.A týden na lyžařském kurzu v Aldrově ve Vítkovicích.
Objednáno bylo sluníčko, a pochopitelně i přes jarní termín, také sníh. Každý den jsme tak měli azuro bez mráčku a sněhu na sjezdovce dost. Dopolední lyžování a snowboardování bylo super, odpoledne byl sníh už díky teplotám okolo 10°C mokrý a měkký. Moc nám to však nevadilo a všichni jezdili celý týden v plném nasazení. Svoje jezdecké umění a kvality pak každý potvrdil v závěrečném sjezdovém závodě. Každodenní špičkové sportovní výkony, nabitý společenský program a fakt, že jsou chuchelské děti prostě báječné, zajistily, že na zlobení nikomu nezbývala síla ani čas. Všichni jsme si tak společný týden na horách neskutečně užili a ve zdraví se vrátili i šťastně domů. Už se těšíme na příští rok.

Dominika Ondrášková