Mikulášova družina ve škole

Minulý pátek navštívil naši školu Mikuláš se svou početnou družinou čertů a andělů. Děti z prvního stupně se sešly ve školní jídelně a vyslechly si povídání o Mikulášovi z úst jednoho z andělů a následně i poselství samotného Mikuláše. Čerti sice chtěli děti vystrašit co nejvíce, některé dokonce odnést, jeden čert sbíral úpisy duší, ale andělé děti zachránili. Všechny děti z prvního stupně za doprovodu paní učitelky Bálkové zazpívaly a Mikuláš je nakonec štědře obdaroval. Družina se poté vydala na druhý stupeň, kde především čerti zkontrolovali žákovské knížky a zanechali svou čertovskou stopu. Dík za vydařenou mikulášskou patří celé deváté třídě, protože se všichni žáci zhostili svých rolí velmi zodpovědně, ale zároveň s patřičným humorem a nadhledem. Jak si celá škola akci užila, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.