Nejlepší tým školní ligy Mercuria Laser Game v ČR!

Obrovský úspěch – Michal, Filip, Lukáš, Oliver, Adam a Alex z 8. A v úterý 12. května 2026 vyhráli celorepublikový turnaj a do školy přivezli putovní pohár.

Michal a Filip také stříbrnou a bronzovou medaili za nejlepší střelce turnaje.

Kluci, děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy!