Oslavte s námi 90 let naší školy

24. října od 15 do 18 hodin budou dveře školy otevřené a návštěvníky čeká tuze zajímavý program. Módní přehlídka prvorepublikových modelů, divadelní představení O Sněhurce a libovolném počtu trpaslíků, bojovka o historii školy, chemické pokusy v nové přírodovědné učebně, přednáška chuchelského kronikáře o historii školy a 90 fotografií školy z let 1933 – 2023.

A to není zdaleka všechno. V tělocvičně si můžete zasportovat, v animační místnosti si můžete zkusit, jak rozpohybovat, co se nehýbe. Anebo se můžete procházet školou a rozhlížet. Dveře tříd budou otevřené a nebojte se, že se ztratíte, u vchodu se vás ujmou naši průvodci. Kávu si v práci nevařte, uvaří vám ji děti. A kdo na sobě bude mít dobový módní doplněk, Charlottinu buchtu s povidly nebo prezidentský koláček dostane zdarma. Přijďte se podívat, jak se škola za 90 let proměnila. Těšíme se na vás. My všichni školou povinní.