Pozvánky na akce Rodinného centra Chuchle

  1. 4. Jarní BAZAR

Již tuto neděli se bude u nás ve Velké Chuchli konat první jarní BAZAR. V nabídce jsou převážně oblečky dětí předškolního nebo mladšího školního věku, ale vyberou si i dospělí.

Pokud jste v průběhu velikonočního úklidu zjistili, že i u vás se najdou věci, které by se do jarního BAZARu hodily, tak nás neváhejte kontaktovat. Ještě stále máte šanci se přidat k našim prodejcům. V případě zájmu o prodej se obracejte na mail .

 

DOPOLEDNÍ prodej 10.00 – 12.00 hodin

ODPOLEDNÍ prodej 17.00 – 19.00 hodin

KDE: klubovna nad poštou, Starochuchelská 7/20, Praha 5 – Velká Chuchle

 

A v následujícím týdnu nebudou chybět ani aktivity pro děti:

 

  1. 4. KREATIVNÍ HODINKA – novinka 

Tématem dubnové Kreativní hodinky budou „Vyškrabávací obrázky“. Techniku vyškrabávání si možná pamatujete z dětství, kdy se pomalovala čtvrtka barevnými voskovkami a následně překryla vrstvou tuše, aby se na ní dal po zaschnutí jehlou vyškrabávat obrázek. Francouzská značka Djeco tuto techniku zjednodušila a zatraktivnila – děti budou na krásných obrázcích pomocí dřevěného škrabátka odkrývat barvy pod povrchem. Výsledkem bude velice působivý obrázek! Na výběr budou mít děti řadu motivů, od víl a princezen až po dinosaury.

 

Kdy: od 17 hodin

Kde: klubovna nad poštou, Starochuchelská 7/20, Praha 5 – Velká Chuchle

Vstupné: 200 Kč – registrace předem probíhá do čtvrtka 20. 4. na mailu .

 

 

  1. 4. SLADKÉ TVOŘENÍ

Hodinka plná cukru a kreativity. To je sladké tvoření – děti si vyrobí vlastní cukrářský výrobek, který si na konci s chutí sní nebo odnesou jako výzdobu do svého pokojíčku.

Kdy: od 17 hodin.

Vstupné 200 Kč – hradí se předem na základě registrace.

Registrace předem na emailu  probíhá do pondělí 24. 4.