Prezentace V. A

Ačkoli jsou naše holky a kluci z V. A už celý rok jednou nohou na druhém stupni, mají druhostupňové učitele i druhostupňový režim, jejich opravdové rozloučení s prvním stupněm proběhlo dnes. A proběhlo velmi úspěšně.

Všechny děti své prezentace zvládly na velkou jedničku, některé si dokonce od poroty, ve které zasedly paní ředitelka Eliška Jančíková, jejich bývalá paní učitelka z MŠ Jana Hlaváčková a bývalá třídní Hana Bálková, vysloužily známku 10,5 z deseti možných bodů. Dozvěděli jsme se spolu se třeťáky, kteří nám vytvořili skvělé a pozorné publikum, mnoho zajímavých informací z historie (Aztékové, Leonardo da Vinci, Titanic), zeměpisu (SAE, Japonsko), sportu (Basketbal, Orientační běh, MMA, Moderní gymnastika), přírodopisu (Koně, Andulka vlnkovaná, Kočky, Zlatý retrívr, Pudl, Veverka, Slepice, Mops, Potkan), IT technologií (Počítače a Xbox) a populární literatury (Naruto). Páťáci mohou být na své výkony pyšní a bez obav po prázdninách v(y)stoupit na druhý stupeň. A to odvážně a už oběma nohama.