Rodiče, děti – pozor na MHD, od pondělí 4. ledna 2016 dochází ke změnám na linkách 244 a 172

Od 4. ledna 2016 NEBUDE linka 244 zajíždět ke škole.

Konkrétně jde o změny:

172:

• zavádí se varianta linky v trase ZÁVODIŠTĚ CHUCHLE – VELKÁ CHUCHLE – ZÁVODIŠTĚ CHUCHLE

244:

• ruší se obousměrně zajíždění linky do Velké Chuchle
  • ruší se obousměrně zastávky Kazínská, Škola Velká Chuchle, Velká Chuchle a Starochuchelská
  • v zastávce Radotínská bude umožněn přestup na linku 172 pro cesty mezi Velkou Chuchlí a Smíchovským nádražím

561:

Linka bude ve směru Škola Velká Chuchle ze zastávky Radotínská vedena vpravo do Dostihové, vlevo do Starolázeňské, dále vlevo do Mezichuchelské a vpravo do Starochuchelské (čili ke škole zajíždí).

Důvodem je přechodná úprava provozu – zvýšení bezpečnosti a plynulosti silničního provozu na železničním přejezdu ve Velké Chuchli.

Bližší informace najdete na webové stránce chuchelské radnice (www.chuchle.cz), Ropidu (http://www.ropid.cz/) a radotínské radnice (www.mcpraha16.cz)