Turnaj v „rubikovce“

29. listopadu se od 14 do 15:30 hodin konal turnaj ve skládání Rubikovy kostky. Přihlásit se tam mohly děti od pátého do devátého ročníku. Turnaj organizovala paní učitelka Hrstková spolu s žákem 8. A Viktorem Štěchem. Celkem se přihlásilo 13 dětí z pátého, šestého a osmého ročníku. Na každého soutěžícího čekala rozložená kostka a aby měli všichni stejné šance, byly kostky rozložené naprosto stejně. Na třetím místě se umístil Viktor Štěch, na druhém Vašek Sedlák a vítězem se stal Pepa Veverka. Každý účastník nakonec dostal malou sladkou odměnu a jedničku do matematiky nebo fyziky. Všichni byli moc šikovní a všem se povedlo kostku složit pod limitem 5 minut. Nejrychlejší a vítězný čas byl 44 vteřin.

Všichni soutěžící i fanoušci si to moc užili a tady je pár fotek z jejich soustředěného skládání.

Agáta Fialová, 8. A